Ege Tunca: Anastasia Beverly Hills Dip Brow Pomade - Medium Brown

Anastasia Beverly Hills Dip Brow Pomade - Medium Brown

/
0 Comments
Merhaba! Bugün yeni favori kaş ürünüm olan Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade'den bahsedeceğim. Benimkisinin rengi Medium Brown. Ürünü nereden satın aldığıma BURADAKİ yazımda değinmiştim.


Ürünün yapısını hızlı kuruyan ve sabitlenen bir jel eyeliner olarak tanımlayabilirim. Aşırı derecede kremsi ve kaş çizmeye uygun bir yapısı var. Uyguladıktan sonra düzeltmek için kısa bir zamanınız oluyor sonrasında ise hızlı bir şekilde sabitleniyor. Sabitlendikten sonra suyla veya küçük dokunuşlarla bozulmuyor ki kaşlar için bu çok güzel bir özellik. Ürün aşırı pigmentli olduğundan çok küçük miktarlarda kullanmanız gerekiyor. Kurumadığı sürece hayli uzun ömürlü bir ürün olacak gibi duruyor.


Ürünün renk skalasının geniş oluşu da güzel bir özellik diye düşünüyorum. Elimdeki medium brown rengi bana biraz koyu kaçıyor ancak göz makyajıyla ve kirpiklerle koyuluğu göze batmıyor. Rengini içerisinde hafif zeytin yeşili bir ton barındıran koyu küllü kahve olarak tanımlayabilirim. İçerisinde yeşil ton olmasının sebebi rengi mümkün olduğunca küllü tutabilmek için, yoksa kaşlarda tabi ki de yeşil durmuyor.


Instagramda (@makeupbyege) yayınladığım makyajlarda mümkün olduğunca bu ürünü kullanmaya çalışıyorum, çünkü fotoğraflarda diğer ürünlere kıyasla daha iyi göründüğünü düşünüyorum. Günlük kullanımda ise fırçayla uygulamak gerektiğinden çok tercih ettiğim bir ürün olmuyor ancak makyaj yapmaya vaktim olduğunda seçtiğim ürün bu oluyor.


Bu ürün için daha önce bir uygulama videosu paylaşmıştım, ona da BURADAN bakabilirsinizHepinize harika bir gün dilerim!

You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe