Merhaba! Bugün size beni hayal kırıklığına uğratan bir üründen bahsedeceğim. Bu ürünler,  daha önce Lime Crime Alışverişi yazımda bahsetmiş olduğum eyelinerlar. Lime Crime eyelinerlar uzun zamandır videolarda ve bloglarda gördüğüm, renklerinden dolayı her seferinde ilgimi çeken ürünlerdi. Black Friday döneminde 5$'a düşünce iki adet sipariş verdim.


Renklerden ilki Lunar Sea. Lunar Sea mat beyaz renge sahip. İkincisi ise Citreuse. Citreuse ise mat, fosforlu yeşil renkte. Ürünlerin aplikatörleri ince bir fırça şeklinde ve likit eyelinerda bu tip aplikatörler bana her zaman daha rahat geliyor. Yapısına gelecek olursak; formları akışkan bir sıvı şeklinde ancak kuruyunca matlaşıyorlar.  Buraya kadar sıkıntı yok ancak burdan sonrası asıl beğenmeme nedenim diyebilirim.


Pigmentasyonları iyi, renklerini veriyorlar ancak örtücülükleri bir eyelinera göre çok iyi sayılmaz. İlk sürüşünüzde az miktarda ürün kullandıysanız  -ki kullanmazsanız sıvı yapılarından dolayı gözünüzün içerisine akıyor-  yarı şeffaf bir eyeliner elde ediyorsunuz. 2. Katta ise istenen opaklığı alabiliyorsunuz ancak dert burada bitmiyor. Uyguladığınız eyeliner kuruyunca gözün hareket etmesinden dolayı çatlıyor ve kırık kırık gözüküyor. Üzerini defalarca doldurmama rağmen eyelinerım gözümde uzun süre bir bütün halinde kalamadı.


İndirimli fiyatları denemeye değerdi ancak gerçek fiyatıyla alsaydım cidden üzüleceğim ürünler olurdu diyebilirim.


Hepinize harika bir gün dilerim!1 Yorumlar

  1. Canım paylaşım için teşekkürler bloğunu takipteyim ben de bloğuma beklerim sevgiler :)
    http://guzelvekulturluyum.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil