Merhaba! Bugün size Ebayden 13$'a aldığım MUFE'nin Flash Palet'inin aynısı olan Imagic Flash paletten bahsedeceğim. Orjinal Flash Palete sahip değilim ancak internet üzerindeki incelemelerine baktığımda aralarında neredeyse hiç bir fark olmadığını gördüm. Orjinal Flash Palet'in fiyatı 100$ civarındayken, bu paletin 13$ olması, bu paleti çok alınabilir kılıyor.


Palet 12 adet krem boyadan oluşuyor. Boyaların tamamı yağ bazlı, örtücülükleri oldukça yüksek ve renklerini çok iyi veriyorlar. Ayrıca genel olarak temel renkler içerdiğinden bu renkleri karıştırarak kendi renklerinizi elde edebilirsiniz. Bu paleti Face Painting gibi makyajlar dışında günlük makyajlarda da kullanabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı ise aşağıdaki videoda anlatmıştım.


Bu boyaların tek sorunu yaptığınız makyaj ne olursa olsun; face paint, body paint, sfx veya günlük makyaj; mutlaka transparan pudra veya pudra yapıda bir ürün ile sabitlemeniz gerekiyor. Ürünler yağ bazlı olduğu için cilt üzerinde hareket edebiliyor, bulaşma yapabiliyor.


Bu palet hakkında yazıda veya videoda cevabını bulamadığınız sorularınız varsa aşağıya yorumlar kısmına veya youtube üzerinde videonun altına bırakabilirsiniz. Hepinize harika bir gün dilerim!0 Yorumlar