Ege Tunca: MAC Whirl Ruj İncelemesi

MAC Whirl Ruj İncelemesi

/
1 Comments

Merhaba! Bugün size son zamanlarda çok beğendiğim MAC'in  Whirl isimli rujundan bahsedeceğim.  Başta Kylie Jenner olmak üzere bir çok kişinin kullanımıyla 90'ların kahverengi dudakları (kahverengi çerçeve olayından bahsetmiyorum. O hala güzel değil.) tekrardan moda oldu ve kozmetik firmalarının kahverengi tonlu rujlarının bazıları neredeyse yok satmaya başladı. Bunlardan bir tanesi ise aslında bir dudak kalemi olan Whirl'ün bu popülerliği üzerine sınırlı sayıda aynı isimle piyasaya sunduğu Whirl ruj.


Whirl aslında ilginç bir renk. Kullanıldığı farklı dudak ve cilt renklerine göre rengi daha farklı durabiliyor. Asıl rengini soluk bir pembe - kahve olarak tanımlayabilirim ancak farklı ışık ve cilt renklerinde soluk bir kiremit kahvesi ya da soğuk bir kahverengi olarak da görünebiliyor. MAC ise websitesinde Whirl'ü "dirty rose" yani kirli bir gül rengi olarak tanımlamış.


Whirl'ün yapısı tamamen mat. Eğer dudaklarınız çok kuruysa öncesinden nemlendirici sürmek ruju daha iyi gösterecektir. Ancak parlak bir görünüm olmamasına dikkat edin.Hepinize harika bir gün dilerim!


You may also like

1 yorum:

  1. Gül kurusu tonlarına bayılıyorum ya, bu ton da tam istediğim gibi, kesinlikle alıcam :) Güle güle kullanın siz de.
    http://hulyaninsirlari.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe