Merhabalar! Bugün size son dönemlerde çok fazla konuşulan ve neredeyse tüm parlak bitişli rujları çöpe attıracak mat ruj modasının Türk markalarında da etkisini göstermiş olmasından duyduğum mutlulukla beraber Pastel'in yakın zamanda çıkarmış olduğu likit mat rujlarının 15 numarasından bahsedeceğim.


Öncelikle mat rujları genel olarak kalıcılıklarından ve dudakta duruşlarından dolayı çok beğeniyorum. Pastel'in ruju için de aynı şeyleri söyleyebilirim ancak, benim gibi aşırı kuru dudaklara uygulandığında dudakları çok daha fazla kurutuyor. İlk uygulandığında oldukça sıvı bir yapısı var. uygulandıktan sonra bir kaç saniye içerisinde tamamen kuruyor ve matlaşıyor. Gün içinde bir şey yenilmediği sürece bozulmuyor. Yemek yenildiğinde ise dudağın iç kısımlarında biraz bozulmalar oluyor.


Kalıcılığından da biraz daha bahsetmek istiyorum. Mağazada aynı serinin kırmızı rengini elimde denemiştim ve o kırmızı elimden 3 gün boyunca çıkmadı. Bu renk ise makyaj temizleyici ile biraz ovalayınca rahatça çıkıyor. Yani daha koyu renkleri denemeyi planlıyorsanız aman dikkat.


Son olarak da ürünü 20 TL'ye Watsons, Gratis ve Pastel Online'dan alabilirsiniz.
Hepinize harika bir gün dilerim!


Edit: 20 Numara olan'ı favorim diyebilirim. swatchlarını ilerleyen dönemde paylaşacağım.

4 Yorumlar