Ege Tunca: The Balm Balmsai Far Paleti

The Balm Balmsai Far Paleti

/
0 Comments

Merhaba! Bugün size The Balm Balmsai far paletinden bahsedeceğim. Bu palet içerisinde hem doğal tonları hem de doğal tonlarla kombinleyebileceğiniz ilginç renkleri barındırıyor. Genel olarak hepsi pigmentli ürünler ve yapıları çok kremsi ancak her The Balm farında olduğu gibi yapıları fazla sedefli ve diğer paletlere oranla daha az olsa da tozutuyorlar.


Renkler genel olarak kullanışlı diyebilirim. Özellikle de kaş ve gölge vermek için bulunan üç kahve tonu sürekli elimin gittiği renkler. En alttaki üç renk de oldukça hoş. Ancak üstteki aydınlatıcı renkler beni çok etkilemedi. Wipe out içlerinde en iyisi gibi ancak bence biraz daha sarı ve cilt tonuna yakın olmalıydı. Beyaz tenlilerde bile pembe ve çiğ kalıyor. Diğer aydınlatıcı tonlarını da aşırı simli buldum. Üçüncü ve dördüncü sıradaki farlar ise göz makyajına bir hareket katmak için birebir diye düşünüyorum.


Paletin alt kısmından iki adet şablon çıkıyor. Bu şablonlarla eyeliner ucunu yapabilir, kaş çizginizi düzgün çizebilir, farlarınızın dökülmesini engelleyebilirsiniz. Eli yatkın olmayanlar için hoş bir şey ancak çok pratik olmadıklarını söylemem gerek.Genel olarak beğendiğim bir palet oldu. İndirimsiz fiyatı 66 TL ancak indirim zamanlarında 20 - 30 TL civarında bir fiyata alabilirsiniz.


Hepinize harika bir gün dilerim!
You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe