Ege Tunca: Maybelline Color Whisper Rujlar

Maybelline Color Whisper Rujlar

/
2 CommentsMerhaba! Bugün size ülkemizde geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan Maybelline Color Whisper Ruj serisinden bahsedeceğim. Bu rujların ambalajlarını ve renklerini çok güzel buldum. Kokuları da aynı şekilde çok güzel. Yapıları ise geçer not alsa da tam istediğim gibi değil.


Renkleri çok güzel olmasına rağmen rujdan çok lip balm'a benziyorlar ve bir lip balm kadar renk veriyorlar. Yani hafif bir renk katıyorlar fakat daha fazlası yok. Kat kat sürerek rengi arttırmanıza olanak sağlamıyorlar çünkü kırışıklıklara dolarak homojen bir görüntü vermiyorlar. Nemlendirmeleri ise kısa vadede güzel fakat uzun vadede dudaklarınızda kuruyor ve tam bir nemlendirme sağlamıyor. Aynı şekilde bu rujların dudaktaki kalıcılıkları da çok uzun süreli olmuyor.


Bu ürünler, özellikle de Coral Ambition rengi dudakta olmasa da yanakta benden tam not aldı. Allık olarak uygulandığında son derece doğal ve hoş bir görüntü elde ediliyor. Eğer bu rujlara sahipseniz veya almayı düşünüyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.


Hepinize harika bir gün dilerim!

(10 TL'ye Watsons ve Gratislerde bulabilirsiniz.)

     * 430 Coral Ambition    *220 Lust For Blush


You may also like

2 yorum:

  1. Alsam mı almasam mı kararsız kalmıştım ama sanırım iyi ki almamışım fotoğraflar çok başarılı olmuş yapısını göstermekte eline sağlık 😊

    YanıtlaSil

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe