Merhabalar! Göz ve dudak kalemlerine çok fazla para vermekten hoşlanmayan biri olarak söyleyebilirim ki; bugüne kadar gördüğüm en uygun fiyatlı ve kaliteli göz ve dudak kalemlerini bulmuş bulunmaktayım. Emily kalemler hem çok yumuşak, hem pigmentli hem de kalıcılıkları gayet iyi. Uygulamaları çok pratik olduğundan gözde ve dudak çizgilerinde kullanmak için ideal.


Göz kalemlerini daha çok far gibi dağıtarak uyguladığımdan kalıcılıkları bayağı uzun oldu diyebilirim. Öğlene doğru uyguladığım kalem akşam hala gözlerimdeydi. Ayrıca gözlerimi yakmadıkları için de memnun kaldım. Dudak kalemleri ise inanılmaz bir biçimde 3 saatten fazla kaldı. Genellikle rujlarım  dudağımda 1 saatten fazla kalmazken bu kalemlerin 3 saat dayanması harika oldu.


Renklerin hepsi genel olarak çok güzel ancak benim favorilerim dudakta 204 ve 211, gözde ise 103 ve 112. Özellikle şu sıralar son derece moda olan Kylie Jenner dudak makyajı için 204 ve 211 biçilmiş kaftan diyebilirim.


Bu kalemlerin tek sorunu ise çok yumuşak olduklarından dolayı uçlarının çabuk kırılıyor olması. Bunun dışında hiç bir problem yaşamadım. Tanesini şu anki fiyatıyla 1.75 TL'ye Gratislerden alabilirsiniz.


Hepinize harika bir gün dilerim!


 Sırasıyla:    204-211-112- 215- 103-1092 Yorumlar