Ege Tunca: The One Cherry Oje İncelemesi - Cherry Chic

The One Cherry Oje İncelemesi - Cherry Chic

/
2 Comments
Herkese günaydın! Bugün size Oriflame'ın yeni markası olan The One'ın bana hediye olarak gönderdiği setten çıkan ojeden bahsedeceğim. Rengi en sevdiğim iki bordo olan Essie Wicked ve Flormar 323'e dupe gösterebilirim. İlk katta renk vişne çürüğüne kaçsa da ikinci katta siyaha yakın koyu bir bordo oluyor.


Ojenin fırçası kısa, yoğun ve kalın. Uygulaması kolay ancak fırça biraz daha esnek olsaydı nispeten daha başarılı bir sonuç alınabilirdi. Ojenin yapısını fazla yoğun buldum. Bu sürümü zorlaştırıyor fakat yoğunluğundan dolayı oje tırnakta çabuk kuruyor. Bu oje hakkında bir diğer fark ettiğim şey ise çok parlak durması. Neredeyse jel tırnaklarda olduğu gibi sağlam ve parlak bir duruşu var.


Kalıcılığına 5 üzerinden 3.9 verebilirim. İki gündür tırnaklarımda ve daha fazla kullandığım sağ elimin uçlarından hafifçe soyulmaya başladı. Sol elimin ise uçlarında bozulma yok.


Ürüne ulaşım ne yazık ki zor. Kendinize bir satış danışmanı bulmanız veya satış danışmanı olmanız lazım. İnternetten sadece satış danışmanlarına satış var. Ürünü 9.90 TL'ye (web sitesinde 17.90'dan 9.90'a düştüğü söyleniyor.) satın alabilirsiniz.


Hepinize harika bir gün dilerim!


* PR Sample
You may also like

2 yorum:

  1. bordo kesinlikle beyaz tenine çok yakışan bir oje olmuş

    YanıtlaSil

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe