Ege Tunca: Make Up For Ever HD Krem Allık İncelemesi

Make Up For Ever HD Krem Allık İncelemesi

/
0 Comments


Herkese günaydın! Bugün size Sephoralara yakın zamanda gelen ve son derece merak ederek aldığım Make Up Forever HD krem allıklardan bahsedeceğim. Rengini çok hoş bir şeftali pembe olarak tanımlayabilirim. Her ne kadar fotoğraf makinam bu rengi klasik şeftali olarak gösterse de oldukça parlak bir rengi var. Rengini kendime çok yakıştırmadığımı söylemem gerekiyor. Bence bu renk beyaz tenlilerde ve açık buğdaylarda harika duracaktır.


Yapısını beklediğimden daha mat buldum. Elinizin ısısıyla bir nebze eriyor fakat yanağınıza değdirdiğiniz anda pudralaşıyor. Fazla kremsi olmadığından homojen dağıtmak çok zor bir hale geliyor. Bu yüzden her seferinde üzerinden kullanılmış bir fondöten fırçasıyla geçmek zorunda kalıyorum. Mat yapısı yüzünden dudaklarda da iyi durmuyor.


Kalıcılığından çok memnun kalmadım. Genelde krem ürünler ciltte daha uzun süre kalır fakat bu allık yarım saat sonra cildimden uçup gitmiş oluyor. Bu sebeplerden ötürü çok beğendiğim bir ürün olmadı. Eğer bir krem allık tavsiyesi isterseniz Too Faced'in krem allıklarını bu konuda tek geçerim.


Bu ürünü Sephoralardan 85 TL civarı bir fiyata alabilirsiniz.

Hepinize harika bir gün dilerim!You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe