Good morning everyone! Today I'm here with another demo video update post. It is about The Body Shop's Hair Chalk. I really would like to add this post to the hair week series that I published a couple weeks ago but bad chance, I came across with this product a couple days ago. 

This product does not stay so long and I think it might not be the best choice in the market. It smudges a lot when you apply it too much on. But if you want to have a kind of this product from a known brand, you should check this out.

You can check the video to see how can you use it.
Have a beautiful day!
Herkese günaydın! Bugün tekrar bir ürün demo videosu tanıtım postu ile buradayım. Bugün ki deneyimim The Body Shop Hair Chalk. Gönül isterdi ki bu postu saç haftasına ekleyip yayınlayayım ancak ne yazık ki bu ürünle henüz yeni tanıştım. Dolayısıyla ancak yayınlayabiliyorum.

Ürün hakkında konuşmam gerekirse, çok uzun süre kalmıyor. Çok fazla uygulayacak olursanız bulaşma yapabiliyor. Pazardaki ürünleri denemediğim için bir şey söylemem doğru olmaz fakat başka saç tebeşirlerinden duyduklarımla kıyaslarsam marketteki en iyi ürün olduğunu söyleyemeyeceğim. Fakat eğer bu tarz ürünleri seviyorsanız bilinen bir markadan alışveriş yapmak daha doğru bir seçenek olabilir. Özellikle The Body Shop gibi içerik konusunda hassas olan bir marka daha da iyi bir seçenek olabilir.

Bu ürünü 29.90 TL'ye The Body Shoplardan alabilir, nasıl kullanıldığını ise videodan izleyerek görebilirsiniz!
Hepinize harika bir gün dilerim!

0 Yorumlar