Good morning everyone!
Today I'm going to talk about an eyeshadow from Coastal Scents which is called Melon. I can describe the color as a bright coraly pink. It has little tiny shimmers in it. I think the color looks better when you use it as a blush than use it as a shadow. It's pretty hard to wear this color as itself but when it combined with different colors,  it going to look stunning.

Have a wonderful day guys!Herkese günaydın! 
Bugün size Coastal Scents'in Melon isimli tekli farından bahsedeceğim. Melon'ı açık ve parlak bir pembe olarak tanımlayabilirim. Hafif tebeşirimsi bir yapısı var. İçerisinde çok minik ışıltılar barındırıyor. Fardan çok allık olmaya elverişli bir renk diyebilirim. Tek başına kullanımı zor fakat doğru renklerle kombinlendiğinde çok güzel olabilecek bir renk.

**Sürekli bir bahanem oluyor üzgünüm fakat bu hafta sınav haftası olduğundan bitimine kadar yazılar aksayabilir. Şimdiden hepinize iyi haftalar!**
4 Yorumlar

  1. Bu renkler sanirim elimin hep gittigi renk olacak, mesela inglotta bu tonlar bir harika, sinavda basharilar.ablamda çok yogun anliyorum seni:)

    YanıtlaSil
  2. Güzel bir renk allık gibi duruyor cidden :) Güle güle kullan sınavlarda başarılar..

    YanıtlaSil