Ege Tunca: Re-use Your Candle Glasses // Biten Mumların Bardaklarını Tekrar Kullanın

Re-use Your Candle Glasses // Biten Mumların Bardaklarını Tekrar Kullanın

/
4 Comments


Hello there everyone!
I mentioned my candle addiction for a couple time in here. Especially the glass packaged ones. With a beautiful sticker on it. I'm burning my candles every single day so they are runing out quickly. Today I'm going to show you guys how am I re-using these gorgeous looking glasses.


Herkese günaydın!
Size daha önce kokulu mumlara olan aşkımdan bahsetmiştim. Özellikle bardakta olanlara hayranım. Eğer güzel kokuyor ve üzerinde zarif ve şık bir etiket / damga barındırıyorsa o mum bir Ege mumudur. O derece. Tabi mumlara bu kadar tutkun olunca sürekli mum yakma isteği duyuyorum ve bu kadar yanınca da mumlar kısa sürede bitiyor. Bugün sizlere biten mum kaplarını nasıl tekrardan kullandığımı göstereceğim.***

If you are a make up addicted, you probably guessed it.
As a brush holder, they work very well. Also looks so good. Even with the longer size brushes. If you like to separate your brushes like I do, you should give it a try!İlk önerim bir makyaj malzemesi bağımlısının ilk aklına gelecek yöntem olan fırça düzenleyici olarak kullanmaktır. Ben de böyle kullanıyorum. Bu mum bardakları küçük olmalarına rağmen ağır yapılarıyla uzun saplı fırçaları bile rahatlıkla içinde tutuyor. Eğer benim gibi fırçalarınızı düzenli görmekten hoşlanıyorsanız, denemenizi tavsiye ediyorum.
You can also use it as a cotton pad holder or Q-tip holder. I would recommend the candles that comes with a cover for holding your cottons but if its ok for you, youcan use uncovered glasses for this. Also you can use it for your toothbrush. It doesn't have a separator but looks much better than the regular toothbrush holders.Genellikle kapaklı mumlarda yapılması daha uygun olsa da kapaksız mum kaplarınızı pamuk, pamuklu çubuk vb saklamak için kullanabilirsiniz. Hem makyaj masanızda güzel duracaktır, hem de erişimi kolay olacaktır. Ayrıca diş fırçanız için de kullanabilirsiniz. Bir sürü fırçayı koymak hoş olmayabilir fakat tek veya iki fırça ile hoş bir görüntü yakalanabilir.Also you can use it for holding your night treatments such as lip balms, acne gel, hand cream or which stuff do you use. It looks so pretty and you can easily see what is in it.


Tabi ki gece yatmadan önce kullandığınız ürünlere kolayca ulaşmak ve dağılmalarını önlemek için de kullanabilirsiniz. Mesela lip balm, sivilce jeli, el kremi gibi ürünler ilk aklıma gelenler :)
Candles: English Home, Madame Coco ( post is coming soon) So, do you like my ideas about re-using the candle glasses? Which one is your best? 
Please let me know!   


Peki siz bu üç öneriden birini beğendiniz mi? 
Aşağıya yazarsanız çok sevinirim!Merry Christmas everyone!  
Have an awsome day!


Email: egetunca0@hotmail.com
Twitter: @egetunca0


Yarın yılbaşı. Şimdiden hepinizin yeni yılını kutlarım!
Ve tabi ki hepinize harika bir gün diliyorum!

Email: egetunca0@hotmail.com
Twitter: @egetunca0

You may also like

4 yorum:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe