Hey guys! 
I 'm quite busy in these days also my wifi connection doesn't wor properly because of these problems I con't publish a post everyday. But it looks like my new routine is one in two days. Anyways, 
Today I'm going to talk about my only MAC lipstick which is Syrup. Herkese bir pazar sabahından günaydın!
 Yoğunluklarım ve internet problemlerim yüzünden yazılarım iki günde bire düştü farkındayım ancak ne yazık ki elimden pek bir şey gelmiyor. 
Herneyse,
Bugün sizlere çok uzun zamandır benimle olan MAC syrup isimli rujumdan bahsedeceğim :)Syrup is a mauve pink color that has lavender tones in it. Mac cosmetics described the color as a ''cloudy pink''.  I don't have any idea about what is that mean. Also it has a lustre finish. Which means, it doesn't have shimmer in it but it looks shiny and slightly gives the color. But the color is buildable of course.Syrup'u sizlere içinde lavantamsı tonlar barındıran mauve rengi bir pembe olarak tanımlayabilirim. MAC ise bu rengi ''bulutlu pembe'' olarak tanımlamış. Bu ruj lustre bitişe sahip. MAC'in ruj bitişlerine çok hakim değilim ancak araştırdığım ve gözlemlediğim kadarıyla içinde sim barındırmayan, parlak bitişli ve hafifçe renk veren bir yapısı var. Fakat bir kaç kat sürerek rengi daha belirginleştirebiliyorsunuz.

You can see the true color in here: 

Asıl rengi bu fotoğrafta daha iyi görebilirsiniz:
Thank you guys for reading! 
I'll see on my next post! 

Have an awsome sunday!

email:egetunca0@hotmail.com
twitter: egetunca0Okuduğunuz için teşekkür ederim!
Bir sonraki postta görüşürüz!

Harika bir pazar dilerim!

email:egetunca0@hotmail.com
twitter: egetunca02 Yorumlar

  1. Bu tür renkleri pek kendime yakıştıramıyorum nedense ama çok beğeniyorum enteresan bi insanım :)

    YanıtlaSil