Ege Tunca: Maybelline Color Sensetional Lipstick #630 Velvet Beige

Maybelline Color Sensetional Lipstick #630 Velvet Beige

/
0 Comments
Good morning everyone!

Today I'm going to mention about one of my Maybelline lipsticks that Gokhan gifted me. It is from Maybelline's color sensetional collection in the shade 630 Velvet Beige. 

Actually it has a rosy color that has cold undertone. It's quite hard to describe the color and sorry for that. This lipstick has a creme sheen texture. It moisturizes very well and gives the color. You can build it up with a couple coat of product but sadly, it doesn't stay long. It goes away from my lips in 15 to 20 seconds and I'm not a big fan of that. But I think the packaging is gorgeous and the color is just like my type!
 Also it has a affordable price in US and in Turkey, sales would be best time for this lipsticks. 

Have a wonderful weekend!

Email: egetunca0@hotmail.com
Herkese günaydın!

Sonunda yavaş yavaş Gökhan'ın hediyelerinden ürünleri yazmaya başlayabildim. Bugün size Maybelline'in Color Sensetional serisindeki rujlardan 630 Velvet Beige isimli rujdan bahsedeceğim.

Bu rujun rengini tanımlamak biraz zor aslında fakat soğuk alttonlu soluk gül kurusu olarak tarif edebilirim sanırım. Bu ruj Mac tabirlerine göre cremesheen yapıya sahip. Yani renk vermekten çok nemlendirme özelliğine sahip bir ruj. Rengi bir kaç kat uygulayarak arttırabiliyorsunuz ve nemlendirme özelliği cidden iyi ancak ne yazık ki kalıcılığı pek yok. Ruju uyguladıktan yaklaşık 15-20 dakika sonra rujdan eser kalmıyor ve ben bu durumdan çok memnun değilim. Ancak rengi tam benlik ve nemlendirme açısından (uzun süreli olmasa da) benim lehime bir ürün. Eğer sizin de düşünceleriniz bu yönde ise alınabilecek güzel bir ruj olduğunu düşünüyorum.

Fiyatından tam emin değilim ancak indirim dönemlerinde uygun fiyata sahip olabilirsiniz :)

Herkese iyi haftasonları!

Email: egetunca0@hotmail.comYou may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe