Ege Tunca: Most Used Brushes

Most Used Brushes

/
0 Comments
Hey guys!
I will show you the brushes that I mostly used. Brushes are very important for make up and they changes everything a lot. So I decided to share with you guys my own favorites :) 


Merhabalar!
Bu yazı en çok kullandığım fırçalarım hakkında olacak :) Fırçalar iyi bir makyaj için olmazsa olmazdırlar ve çok şeyi değiştirirler. Bu yüzden de sizlerle kendi deneyimleyip memnun kaldıklarımı paylaşmak istedim :) Sephora 15 : This brush is amazing for lining and shaping eyes. / Gözleri şekillendirmek ve eyeliner çekmek için harika bir fırça.

MAC 239 : This is an amazing brush to put eyeshadows and pigments to your lid and under eyes / Far ve pigmentleri göz kapağına oturtmak için harika bir fırça. Ayrıca farı göz altlarına geçmek için de çok uygun.


Sephora 22 : Blending and putting eyeshadow is very easy with it. You can use it for everything / Farları karıştırmak ve far sürmek oldukça kolay. Neredeyse her şey için kullanılabilir bir kare fırça.


The Balm Eye Belive : I'm using this brush to filling my brows. It's thick and tough so you can apply the shadow better. / Ben bu fırçayı kaşlarımı doldururken kullanıyorum. Kalın ve sert oluşu farı kaşlara daha iyi uygulamanızı sağlıyor.

MAC 217 : This is a perfect brush to apply concealer and  blending eyeshadows. It is the biggest MUST-HAVE for an eye make up! / Kapatıcı uygulamak ve farları karıştırmak için harika bir fırça. Göz makyajımın en büyük olmazsa olmazı sanıyorum bu fırçadır :)


MAC 168 : Countouring, highlighting, applying blush or what ever you want. You can make them all with this beauty :)  / Kontür, aydınlatma allık veya ne uygulamak istiyorsanız bu fırçayla çok kolay ve güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Pudra ürünler olması koşuluyla tabi ki :)


Real Techniques Stippling Brush : It is perfect to apply bb creams, liquid foundations and cream products ( like blush, highlighter, bronzer...) / Bu fırçayı BB kremlerle, sıvı fondötenlerle ve krem- emülsiyon yapıdaki ten makyajına uygun kozmetiklerle kullandığınızda harika bir sonuç alabiliyorsunuz.


Real Techniques Expert Face Brush : Applying foundations is very easy with this brush. Amazing foundation application ( Doesn't work with cream products as good as stippling one) / Fondöten uygulaması ciddi manada başarılı olan bir fırça. Fakat çok ince yapılı fondötenler ve krem - emülsiyon yapıdaki renkli kozmetiklerle çok başarılı değil malesef.Thank you guys for reading!
I'll see you tomorrow at the same hour!
Love You!

Okuduğunuz için teşekkür ederim!
Yarın sabah saat 9'da görüşürüz!
Sevgiler!You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe