Ege Tunca: What I got on Watsons Sale

What I got on Watsons Sale

/
0 Comments

Merhabalaar :) 
Bildiğiniz üzere Watsons hiç beklenmeyen bir şekilde bir çok üründe %50 indirim yaptı ve herkes Watsonslara akın etti. Ben kaçıracağıma kesin gözüyle bakıyordum ancak şansım varmış ki bu güzelliği kaptımm :) Watsonsa ilk gidişimde diğer renklerini de alacağım :)


Hey Guys!

One of the best Turkish drugstore brand Watsons made his the biggest sale that I remember and lots of product saled %50 off. I thought I'm gonna miss it but I got this baby on a last minute shopping :) I'm thinking to buy the other colors too!


Tam adı L'oréal Glam Shine Balmy Gloss. Benim rengim 913 :)  Pembemsi mor bir renge sahip. Pigmentasyonu çok güzel ve rengi sürdükçe artıyor. İçerisinde sim barındırması beni biraz soğuttu sanki ancak dudakta çok güzel duruyor. Kendime yakıştırdım yani :)  En kısa zamanda bir FOTD postunda duruşunu göreceksiniz :)His name is  L'oréal Glam Shine Balmy Gloss. My shade is no 913 :) It has a pinkish purple color. The pigmentation is good also it has a very soft and buildable texture. The shimmers are make me dissapointed at the first imperssion but they doesn't look so bad on my lips. You will see how it looks on my lips on the following FOTD post :)Dudağınızda olduğunu bile  hissetmiyorsunuz ki bu çok önemli :)


You don't even feel when it's on your lips and it is an important thing for products like this :)

Fiyatı indirimde 15 tl :) Bu tarz ürünlerin her nedense ülkemizde ucuz hali bulunamıyor :( Bu yüzden kaçırmayın derim :)

Kendinize iyi bakınn :) Yarın sabah 9'da görüşürüüüz.

Baybaay :))


I'll see you tomorrow at 9 a.m. :)
Take care!
 Love you :*

You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe