Ege Tunca: Sephora Long Lasting Eyeshadow

Sephora Long Lasting Eyeshadow

/
0 Comments

Hey guys :)
Today I'm going to mention about The long lasting eyeshadow by Sephora which I got from a sale :) My shade is Carine.

Merhabalaar :)
Bugün size Sephora indiriminden aldığım tekli farı göstereceğim :) Benim rengim : Carine.
It is a very pigmented pinkish champagne color. It has a chalky texture. I don't like the chalky textured stuff but I completely felt in love with the color :) Also it has a nacreous + shimmery color. The shimmers can fall out your undereye area without a base. I think you should use an eyeshadow base for it.Bu far açık renk olmasına rağmen göre oldukça pigmentli. Rengini pembemsi bir şampanya olarak tanımlayabilirim. Biraz tebeşirimsi bir yapısı var. Tebeşir yapılı ürünleri pek sevmiyorum açıkçası ancak rengiyle aşk yaşadığımı söyleyebilirim :) Hem sedefli hem de simli bir yapıya sahip. Simler normalden biraz daha büyük gibi geldi bana ve baz kullanmazsanız simler göz altlarınıza dökülme yapabiliyor. Bu yüzden altına baz veya baz görevi gören bir krem kullanmanızı öneririm :)*Fiyatı indirimde 15 TL'ydi. Normal fiyatı ise 32 TL civarında olması lazım.


Thank you guys for reading. I'll be here tomorrow at 9 a.m. . To do not miss tomorrow's post, you can follow my blog on GFC or Bloglovin :) 
Take care :) Bye :*

Okuduğunuz için teşekkür ederim :) Yarın sabah saat 9 da tekrar burada olacağım! Yazıları kaçırmak istemiyorsanız beni Bloglovin ve GFC üzerinden takip edebilirsiniz :)
Kendinize iyi bakın! Baybayy :*
You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe