Ege Tunca: Sephora Base Sublimatrice Face Primer

Sephora Base Sublimatrice Face Primer

/
4 Comments

Hey Guys!
Today I'm gonna talk about Sephora's face primer that I purchased 3 months ago :) Product has a nice packaging and between 15 - 20 turkish liras price.

Merhabalar :)
Bugün size yaklaşık 3 ay önce aldığım Sephora makyaj bazından bahsedeceğim :) Ürün hoş bir pakete ve 15- 20 tl civarında bir fiyata sahip.At the first Impression, I didn't like this product. It gived an pink color to my skin and It turned back to my skin tone. Before I used it 2 or 3 times again and I started to like this product. The color changing doesn't takes so much time. It has an oily texture. So It can make acne on your skin. I don't recommend it people who has oily skin. Make up stays longer wiht this product but It gives an oily look to my skin. It kinda hides pores but pore coverage is lower than the actual pore hider primers. 
İlk izlenimlerimde ürünü çok fazla beğenmemiştim. Bana pembe alttonlu bir renk vermişti ve bir süre sonra ancak cildim rengine dönmüştü. Ürünü 2 3 defa daha kullandıktan sonra sevmeye başladım diyebilirim. Renk değiştirme olayı ürünü yedirdikçe geçiyor ve çok fazla vakit almıyor. Ürünün yağlı bir yapısı var. Yani ciltte sivilce yapabiliyor. Yağlı cilt tipindeki kişilere kesinlikle önermiyorum. Karma ciltli olan bende ise yağlı bir görüntü bıraktığını söylemeliyim. Makyaj yüzünüzde bir kaç saat daha fazla kalıyor ve bu iyi bir şey. Sanırım bir de gözenek saklama özelliği var. Fakat bu açıdan kapatıcılığı, sadece gözenek kapatmak için yapılmış bazlardan daha az.

Thank you guys for reading! I hope to see you tomorrow at 9 a.m. :) 
Love you!

Okuduğunuz için teşekkür ederim! Yarın sabah saat 9'da görüşebilmek dileğiyle :)
Sevgiler!

You may also like

4 yorum:

 1. Ege Abla Zamanın Olursa Expert Face Brush la Stippling Brush ın Yazısını Yazarmısın :)) <3 Bu Arada Her Zamanki Gibi Süper Bi Yazı Olmuşş :))

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ederim canıım :) expertin var canım 2 ay öncesinde falan

  YanıtlaSil
 3. Ha Tmam :)) <3 Pardon Ama stippling ini 4 gözzle bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en kısa zamanda yazmaya çalışırım canım :)

   Sil

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe