Ege Tunca: My Benefit Obsession

My Benefit Obsession

/
2 Comments

Hey guys!

If I should say a brand name that I obsessed with, I would probably say Benefit. They have lots of amazing products and I'm using them so much. The packaging is amazing, product is amazing.  I can't find the right words to describe my Benefit love. I just want to say that : you should keep your Turkey prices similar with America, everything are much more expensive in here :(


Merhabalaar :) 

Size takıntım olan bir marka söylemem gerekseydi kesinlikle ilk tercihim Benefit olurdu. 2 Yılda bu kadar ürünlerini aldım ve hala ilk günkü yapılarındalar ve kullanmaya ne yazık ki pek kıyamıyorum :) Paketleri harika, yapıları harika, benim aradığım özellikleri fazlasıyla karşılıyor. Benefit için tek söyleyebileceğim şey şu: Lütfen TR fiyatlarınızı Amerika fiyatlarıyla benzer tutun. Burada her şey olması gerekenden daha pahalı :(
Lets start with my babies :) I'm completely in love with their blushes :) I have Hervana, Dandelion and Sugarbomb and I love them so much. My favorite one is Hervana :)

Bence ilk olarak bebeklerimden bahsedelim :) Benefit allıklarına tamamen aşığım. Hervana, Dandelion ve Sugarbomb renklerine sahibim ve en favori olanım kesinlikle Hervana :)And Benefit's complexion sets are amazing. You can buy the products that you want to try for cheaper price.

Ve Benefit'in karışık setlerini çok seviyorum. Almak istediğiniz birben fazla ürünü küçük boylarıyla daha az para ödeyerek alabiliyorsunuz.And of course Benefit's iconic tints and highlighters :) I have moon beam and benetint but they have 2 other shades of benetint ( posietint and cha cha tint) and 2 other shades of moon beam (high beam and sun beam).Ve tabikide Benefit'in ikonik renklendirici ve aydınlatıcılarından da bahsetmeliyim :) Ben sadece moon beam ve benetinte sahibim fakat benefit'in ürün koleksiyonunda ( son eksilen ve çıkanları saymıyorum) benetintten farklı iki renklendirici ( posietint ve cha cha tint) ve moon beamden farklı iki tane daha aydınlatıcı ( high beam ve sun beam ) var.
Hello Flawless foundation is one of my best products ever. It doesn't cover blemishes spots or something like that, just makes your skintone better. If you have a dry to mix skin type like me, you will love this product :) ( If you want high coverage, you won't :))


Hello Flawless fondöten benim bugüne kadar kullandığım en güzel ürünlerden bir tanesi. Tam benim istediğim gibi kapatıcılığı çok az, sivilce veya leke kapatmıyor, sadece cilt tonunuzu düzeltiyor ve eşitliyor. Yağlı ciltlerde kusma ve parlama yapabilir bu yüzden önermem ancak eğer siz de benim gibi kuru - karma arası bir cilde sahipseniz ve çok kapatıcılıktan hoşlanmıyorsanız bu ürünü sevebilirsiniz :)


Watt's up is a stick highlighter that perfect for the summer time. You can give your skinsun kissed glowy effect with it :)


Watt's up bir stick aydınlatıcı ve yaz için çok güzel. Cildinize sun kissed denlen pronz ve parlak efekti vermek için harika bir ürün :)
That gal is a very nice primer. I love her amazing strawberryish smell and it preps your skin to make up.

That gal'ı mükemmel çilek kokusu yüzünden çok seviyorum. Yüzü makyaja hazır hale getiriyor.


Fake up is an amazing concealer. It has low - medium coverage and moisturize your skin very well.


Fake up bence harika bir kapatıcı. düşük- orta arası bir kapatıcılığı var. Kapatıcılık açısından mac moisture covera benzetebilirim. Herhangi bir kırışığa dolma olayı yaşamadım. Ayrıca cildi çok güzel nemlendiriyor :)I'm not going to talk about  Perk Up Artist. I'm just going to say LOVE!

Perk Up Artist hakkında konuşmayacağım. Tek diyeceğim şey, AŞK!
Boing has a medium coverage and an antibacterial formula. It is perfect for spots and blemishes :)

Boing ise orta derece kapatıcılıkta ve antibakteriel özelliği var. Sivilce ve lekeler için harika :)And pocketpal :) I didn't use it so much after I bought my benetint but I'm still using the lipgloss :))

Ve pocketpal. Benetintimi aldıktan sonra pek elim gitmedi ancak lipglossunu hala severek kullanıyorum :))Don't forget to follow my blog on GFC or Bloglovin :) 
See you guys tomorrow at 9 a.m :)
Love you. 
Byee!


Bloğumu bloglovin veya google friend connect üzerinden takibe alırsanız çok memnun olurum :))
Yarın sabah saat 9 da görüşürüz :)
Baybaay :))


You may also like

2 yorum:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe