Ege Tunca: Glitter Dust by H&M

Glitter Dust by H&M

/
3 Comments

Merhabalaarr :)

Bildiğiniz gibi H&M ürünleri yavaş yavaş Türkiye'ye gelmeye başladı. Benim alışveriş yaptığım Ankara Ankamall  mağazasında bodymistler, losyonlar, maskara, bir far paleti ve bir kaç ürün daha vardı. Henüz o bayıldığım allıklar ve lip glosslar ne yazık ki gelmemişti ve bende bu ürünü bulunca kaçırmak istemedim :)


Hey Guys!
H&M started to bring their make up products to Turkey. The mall that I shopped, there were bodymists, lotions, mascaras, eyeshadow palletes but I didn't see their blushes or lip glosses than I found theese pretty little things and grabed it. :) 
Tipleri çok sevimli ve bir pembe bir de mor rengi var gibi hatırlıyorum. Simleri tahminimden biraz büyük çıktı açıkçası ancak sevgim :)  Rengi beyaz ancak içerisinde yeşil ve pembe ışıltılar var.


I think they are so cute.  It has a couple different shades. As I remember they are purple and pink. The shimmers are bigger than I expected but I love it. The color is white but it has green and pink shines in it.


Ürünü bir diğer sevme nedenim de bu iç kapak. Ürün oraya buraya saçılmıyor ve ana kapağı açtığınızda sim bulutuyla karşılaşmıyorsunuz.

The other point  is the cover on the top. It is the second reason for loving this product. The glitters doesn't go anywhere and the main cover doesn't blur with glitter.Fiyat : 8,95 TL :))

Okuduğunuz için teşekkür ederiim :)

Yarın saat 9 da görüşürüz :*
Baybaay :))

I'll see you guys tommorrow at 9 a.m.
Love you! 
Byee :*


You may also like

3 yorum:

  1. Türkiye de glitter yoktu mac falan dışında ondada malum fiyat abartı.Bunu gördğm iyi oldu:)

    YanıtlaSil

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe