Ege Tunca: Dupe Products #1

Dupe Products #1

/
3 Comments

Hey guys! 
Today on this post and the following posts I will talk about products that can be dupe to each other. Of course there are will be differance between these products. Texture, undertone, color, pigmentation... But I will try to find the similarities of these products and show you guys.
Today's dupe products will be maybelline 210 lipstick and Rimmel 104 lipstick. 


Merhabalaar :)

Bu postta ve önümüzdeki bir kaç postta sizlere birbirlerine benzeyen ve birbirlerinin yerine geçebilecek ürünleri yani ''dupe'' olan ürünleri göstereceğim. Tabi ki ürünler birbirlerinin aynısı olmayacaklar. Yapı farkı, ton farkı, alt ton farkı elbette ki olacak. Ancak elimden geldiğince sizlere birbirine benzeyen ürünleri seçmeye çalıştım.

İlk dupe ürünlerimiz Maybelline 210 numaralı ruj ve Rimmel 104 numaralı ruj.


They look like has the same color with each other. They has cold purplish undertone. Rimmel one has a more matt texture than Maybelline one. Maybelline has a sheer and more creamy texture. Because of that, it looks lighter than Rimmel one. Also rimmel one stays longer than Maybelline but maybelline mouisturize your lips more.


Birbirleriyle aynı renge sahip gibi görünüyorlar. İkisi de soğuk mor alttonlu. Rimmel 104 daha mat bir yapıya sahip. Maybelline olan daha yumuşak yapıda ve sheer olarak tanımlayabilirim sanırım. Yapısının hafifliğinden dolayı Rimmeldan daha açık renk görünebiliyor. Rimmel'ın pigmentasyonu daha iyi. Ayrıca rimmel dudakta daha uzun süre kalıyor. Maybelline ise rimmeldan farklı olarak dudakları yumuşatıyor.

Thank you guys reading :) I hope to see you tomorrow at 9 a.m. :) 
Love you!
Bye :)

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)) Yarın sizi saat 9'da görebilmeyi ümit ediyorum :)
Sevgiler!
Baybaay :)


You may also like

3 yorum:

 1. Çoook yabancı kelime kullanımı yapıyorsun.Herkes İngilizce bilmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sadece sheer yabancı bir kelime dupe'u zaten açıkladım :(

   Sil
 2. Tatlım bliyorum konuyla alakasız olucak ama acaba mac fırçalarını tanıtan bir yazı yazabilirmisin? :) Macten frça almak istiyorum yeni.

  YanıtlaSil

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe