Ege Tunca: LUSH Porridge Sabun / Soap

LUSH Porridge Sabun / Soap

/
6 Comments

Merhabalaar :) Bugün Lush'ın Porridge sabundan bahsedeceğim :)
Kendisi ilk lush sabunum ve kokusuna aşık olduğumu söylemeliyim! 


Ürünün portakal koktuğu söyleniyor ancak ben portakaldan çok şekerli bir koku alıyorum. Tam olarak portakal kokusu almıyorum. 


Hi :) I'm going to talk about my first Lush soap today :)  It is porridge soap :) They said the product contains oat and orange but I can't catch the orange smell. I think it has a sweet smell but it isn't orange.Sabun oldukça çabuk eriyor. Elinizin ısısıyla bile eritebilirsiniz. Bu yüzden saklarken kuru bir yerde tutmanız sabunun ömrü açısından önemli olacaktır.

Köpürme oranıyla da herhangi bir problemim olmadı. Aksine doğal bir sabundan beklediğimden çok daha fazla köpürüyor :)

The Soap melts very quickly even you can melt it with your fingers warm. Because of that, you should be careful when you keeping it.  


Ürünün içindeki yulaf taneleri scrub gibi davranarak masaj yapıyor. Ürünü Banyo lifiyle kullanmanızı önermiyorum çünkü yulaf tanecikleri lifin içine kaçabilir ve bu da çok iyi görünmeyecektir.


The oat pretend like scrub and it massages all over. I don't reccomend to use it with loofah cause the oat pieces can stuck inbetween the fibers of your loofah and it doesn't look good.Ürünün 100 gr fiyatı 15 tl ancak hiç bir zaman bu şekilde kesilen sabunlardan tam tamına 100 gram alamazsınız. Yani biraz göz kararı oluyor :)

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim :) 
baybaay :*

Take care :) 
love you :* You may also like

6 yorum:

 1. Lush'un sabunlarını denemeyi düşünüyordum ben de. İlk seçimim bu olacak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok harika sabunlar var hangisini seçeyim diye başın dönüyor :D mutlaka kokla ama :P

   Sil
 2. Lush sabunların performansını çok merak ediyorum açıkçası. Herşey neyse ama gerçekten bu sabunların verilen paraya değiyor mu? Doğallığının dışında diğerlerinden belirgin bir farkı var mı? Baya merak ediyormuşum :)

  modabenvekozmetik.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. haha :D diğer sabunlardan farkı doğal olması güzel kokması diyebilirim ama dove sabun daha fresh kokulu ve daha çok köpürüyor mesela ama ikisi arasında tercih yap desen yapamam :D veya duş jeli mi bu mu desen gene ses çıkmaz ancak kokusu için değer gibime geliyo :/

   Sil
 3. Bu sabun ne işe yarıyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bildiğin yıkansa sabunu ancak peeling etkisi yapıyor doğal ve daha güzel kokuyor

   Sil

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe