Ege Tunca: Lancomé Magic Voyage Palet

Lancomé Magic Voyage Palet

/
0 Comments

Merhabalaar :) Bu yazıda Lancomé'un Magic Voyage isimli far paletinden bahsedeceğim :)

Heey guuyss :)  Today I'm going to talk about Lancomé's Magic Voyage eyeshadow palette :)
Paletin içinde 6 adet simli, sedefli ve mat yapılara sahip far ve 3 adet lipgloss bulunuyor. Farların yapılarına ve renklerine bayıldım. Pigmentasyonları oldukça iyi. Simli olanlar diğerlerine nazaran daha sert. Farların sürümü ve dağıtması çok kolay. Yapısının yumuşaklığından dolayı dökülme yapabiliyor. Aplikatörle uygulayabiliyorsanız şanslısınız, dökülme yapmayacaktır ancak benim gibi fırça sevdalıları için biraz dökülme oluyor :)

There is 6 eyeshadows which has nacreous, matte and shimmery texture on the top and 3 shimmery lip gloss at the bottom. Pigmentation is amazing! The shimmmery eyeshadows has a harder texture than the others. Application and blending is so easy. The bad thing is it can fall down under your eyes because of his texture but if you can apply it with his own applicator, you don't need to worry about it :) 
Biraz da lip glosslardan konuşalım :) Oldukça güzel kokuyorlar ve renklerini oldukça güzel veriyorlar :) Ancak çok simli oldukları için lipgloss dudaktan geçtikten sonra simler dudakta kalıyor ve bu olayı beğenmiyorum. Bunun dışında hiçbir sorunum yok :) Zaten kullanılma miktarlarından da anlayabileceğinizi düşünüyorum :)

Let's talk about lip glosses :) They smell so good and their pigmentation is nice. But the bad thing about them, they has a shimmery structer and when your gloss take off, the shimmers stays on your lips and it doesn't look good at all

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim :)

Kendinize iyi bakıın
Baybaay :*

Take care :)
Love you :*


You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe