Ege Tunca: H&M Lip Gloss

H&M Lip Gloss

/
0 Comments


Merhabalaarr :)) Hergün saat 9 da yazı yayınlamaya devam ediyorumm :))

Bu yazıda da yurt dışından aldığım ama yakın zamanda da Türkiye'ye geleceğini duyduğum H&M lipglosslardan bahsedeceğim :))


Hi :) I am still publishing a post at 9.00 a.m. :) On this post, Im going to talk about H&M's lip gloss.Son zamanlarda her gözlerde koyu renk kullandığım makyajımda tercih ettiğim ilk dudak ürünü bu oluyor :)

Bu ürün sayesinde lip glosslara olan tavrım değişti diyebilirim:)


Whenever I use smokey eyes or dark eye make up, using this product for lips. This product changed my attitude about lip glosses :)Benimkisinin rengi Nude. Yapısı çok güzel. Hiç yapıştırmıyor, sürdüğümde dudaklarımın arasında ipliklenme tarzı bir şey kesinlikle oluşmuyor.  Kendisiyle hiç bir sorunum yok.  :))


Im in the shade ''Nude''  The product is so good. It don't have any problem with structer. :)Ürünün böyle ince bir fırçası var ve sürümü gayet rahat :)

Ürün 3ml. Normalde bu bir - olabilirdi fakat lipgloss'un küçük ve şık paketi o kadar hoşuma gidiyor ki, Büyük olsaydı daha çirkin olurdu gibi hissediyorum.

It has a very tiny brush  and application is pretty good.  There is 3ml product in it. I think the package is very cheek. I love it :) 
Rengine zaten bayılıyorum :) Sonuç olarak Türkiyeye gelir gelmez hemen stoklayacağım bir arkadaşımız kendisi :))

okuduğunuz için çok teşekkür ederiimm kendinize çokk iyi bakıınn

Baybayyy :**


And I love the color so much. :) 

See you on an another post :) 
love you :**You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe