Ege Tunca: Benefit - Hervana Allık

Benefit - Hervana Allık

/
0 Comments

Merhabalaaar :)) 

Bu yazıda da Benefit'in Hervana isimli allığından bahsedeceğim :)

Her ne kadar Benefit'in son çıkardığı koleksiyonu pek beğenmesemde bugüne kadar ki tüm ürünlerini merakla takip ettim, bir çoğunu denedim ve edindim.

Bu ürünlerden bir tanesi de Hervana idi :)Hi :) I'm going to talk about Benefit's Hervana Blush on this post. :)
I always like Benefit and I tried lots of  products from there. One of them is Hervana :)


Kendisi 8 gr'lık bir ürün. Paketi klasik benefit ürünü olarak karton kutuda. Fakat emin olun bu karton kutular MAC kutulardan daha sağlam :))

Kutunun içinden kesik uçlu bir fırça çıkıyor. Ben benefit allıklarımı her zaman bu fırçalarla uygularım. Bence benefit'in kendi fırçaları, benefit allıkları diğer allık fırçalarından daha iyi uyguluyor. Kişisel tercih tabikii :)


There is 8 gr product in it and it comes with a paperboard box as always. :) And a brush comes with the box. I always love apply the product with their brushes. I think they ar the fittest brushes for applying a Benefit blush.Ürünün içinde şeftali, pembe ve eflatun ve beyaz tonları bulunuyor. Sürdüğümde yüzüme çok tatlı bir pembelik veriyor. Fakat eğer koyu tenliyseniz sizde çok fazla görünmeyecektir. Eğer daha açık tenliyseniz de çok daha güzel renk verecektir.

There is peach, pink, purple and white undertone in it. It gives a very beautiful pinkish glow to the face.
If your skintone is darker than me, it wouldn't be appear on your face. But if you have a lighter skintone, it will look awsome on you :)


Yapısı oldukça yumuşak ve ugulaması çok güzel. Çok kalıcı olduğunu söyleyemeyeceğim fakat kendisinden oldukça memnunum :)

The texture is very soft and application is amazing. It doesn't stay so long on your face unless using a primer but I am still happy with it :)
Fiyatı 99 Tl olmalı :)

Okuduğunuziçin çook teşekkür ederim :))

Kendinize iyi bakıınn

Baybaayyy :**


Hope you like my review :) 
See you on next posts :)
love you :**


You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe