Ege Tunca: Too Faced Full Bloom krem allık

Too Faced Full Bloom krem allık

/
0 Comments

Merhabalaaar :))


Bu yazımda da Too Faced'in krem allığından söz edeceğim. Malesef Too Faced'in Türkiye pazarından çekileceği yönünde bir şeyler duydum ve bu farlarına bayıldığım markanın bir de allığını denemek istedim.

Fiyatını ne yazık ki tam hatırlayamıyorum fakat 50 - 55 tl arasında.

Ambalajını cidden çok beğendim. Oldukça zarif görünüyor fakat allığın kurumasını engelleyip engellemeyeceğini zamanla göreceğiz :)
Hi :) I'm going to talk about Too Faced's Cream blush on this post. Too faced decided to go out from Turkish cosmetic bazaar as I heard but we still can find their products from Sephora.

I felt in love with the package. It looks do cheeky isn't it :)) Benimkisinin rengi tea rose. Gördüklerimin arasında en doğal olan renk bu olduğu için bu rengi tercih ettim. 

Ürün yanak ve dudaklar için olduğunu söylüyor fakat dudakları ne yazık ki biraz kurutuyor. Yanakta ise hiçbir problem yaşamadım. Rengini güzel veriyor ve üzerinden pudrayla geçince hem sabitleniyor hem de renk vermeye devam ediyor.


I'm in the shade Tea Rose. It was the most natural color that I could find. 
The product says, you can use it for your cheeks and lips. I didn't have any problem with cheeks. Its pigmented well. You can use some powder on it for lock the product to your skin. But for the lips, it doesn't work very well. It makes your lips dry and it doesn't stay so long.

Çok harika bir kokusu veya tadı yok ama zaten üründe güzel koktuğunu iddia etmiyor :))

Yapısı çok güzel. parmaklarınızın ısısıyla kolayca eriyebiliyor, yanakta çok fazla uğraşmadan dağıtabiliyorsunuz ki bu krem allıklar için en önemli şeylerden biri zaten :)


You can melt it with your finger's heat. Also it blends very well. These are the most important must-haves for    
a cream blush :)Eveeett Too Faced krem allık yorumlarım da bu şekildeydi :) Umarım beğenmiş ve detaylı bulmuşsunuzdur :))

Hope you like my review  :) 

Twitter :  https://twitter.com/egetunca0


Facebook : https://www.facebook.com/ege.tunca


instagram : egettunca

kendinize iyi bakıınn bir sonraki yazıda görüşürüüzz :)) baybaayy

Take care :)

Love you :*


You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe