Ege Tunca: Nyc Takma Kirpik/ NYC false lashes

Nyc Takma Kirpik/ NYC false lashes

/
0 Comments


Merhabalaaar :)) Bildiğiniz gibi NYC yani New York Color markası Watsons aracılığıyla Türkiyeye ürünlerini göndermeye devam ediyor.

Bu yazıda da geçen gün tesadüfen görüp aldığım ve oldukça beğendiğim nyc takma kirpiklerden bahsedeceğim :)

Ve baştan söyleyeyim fiyatları 6.99 :))Hi :) Watsons continue to bring NYC products to Turkey. I'm going to talk about Nyc false lashes that I came accross in Watsons :)


Öncelikle ne yazık ki ürünün içerisinden yapıştırıcı çıkmıyor ki ilk kez takma kirpik alacaklar için bu sorun yaratabilir. Yapıştırıcınız varsa zaten probleminiz yok :)

Kirpiklerin iki çeşidi var. Bir tanesi resimlerde gördüğünüz az ve uzun olan diğeri ise çok daha gür ve biraz daha kısa olanı. Kendim için konuşmam gerekirse ne yazık ki günlük kullanım için uygun değil fakat gece ve koyu makyajlarla kullanmak için harika :))


Benim için takma kirpiklerde en önemli olan şey yapıştırıcı sürülen bantların ölçülerinin uygun olması ve bantın esnek olması. Bu kirpik için kesinlikle ikisininde uygun olduğunu söyleyebilirim.

Kirpikler benim küçük gözlerim için büyük geldi ve kesmek zorunda kaldım ancak büyük gözlerin düşünülerek tasarlanmış olması iyi bir şey buradan da bastım artıyı :))


I think the most important think about fake lashes is the line that you apply lash glue. It must be flexible and thin. Theese false lashes has it :)

This falsies are made for bigger eyes. They are not fit on my eyes so I cut out 6 pieces but for bigger eyes,  they are the best. :)
Bu da eyeliner ve rimel sürmeden önceki hali :)

This photo is before second coat of eyeliner and mascara :)


Umarım yazımı beğenmişsinizdiirr :) Bir sonraki yazıda görüşürüüz :**

Artık google  hesabıyla takip edemeyecekmişsiniz ne yazık ki bu yüzden bloğumu bloglovin sitesi üzerinden takip ederseniz çok memnun olurumm :))


Hope you like my review :)) 

See you on next posts :))

As I heard, google reader will be close in a couple weeks. You can follow me on bloglovin.com. 

It's completely free and fun :))

Love you :*


bloglovin : http://www.bloglovin.com/blog/7630635/egetunca0

 Twitter: https://twitter.com/egetunca0

Facebook: https://www.facebook.com/ege.tunca

Youtube: http://www.youtube.com/user/Egetunca0

You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe