Ege Tunca: The Balm Schwing eyeliner

The Balm Schwing eyeliner

/
0 Comments

Merhabalar :) Bu yazıda The balmın Schwing isimli eyelinerından bahsedeceğim :)

İlk olarak gizemin videosunda görüp yanlış hatırlamıyorsam 8 mart alışverişinden kaptığım bu ürün flormar artlinerı kaybetmemin üzerine gerçekten en sevdiğim eyeliner haline geldi. Her zaman için likit ve jel eyeliner sevmiş biri olarak bu üründen de oldukça memnunum. 

Fiyatını ne yazık ki söyleyemeyeceğim fakat the balmın indiriminden alırsanız 15 lirayı aşmayacağına eminim :)


Ürün 1,7 ml. Çokta fazla sayılmaz. Yapısı muadillerine kıyasla biraz kuru sayılabilir. Fazla sıvı bir ürün arıyorsanız size göre olmayacaktır.  Fakat kuruya dönük yapısı akma yapmasını engellediği için kesinlikle + puandır :)

Benim için eyeliner aplikatörü denilen şey fırçadır fakat bu ürününkisi keçe gibi bir maddeden. Bu sürüş kolaylığı sağlıyor tabi ki fakat biraz alışkanlık meselesi :) Bu yüzden benden -, sevenlerinden + puan :)Ve eyelinerda en önemli şeylerden biriside line ın kolay kalınlaştırılabilir olması ki bu ürünle kalınlaştırmayı çok rahat yapabiliyorsunuz :)
Temizleme kısmına gelirsek bu eyelinerın biraz kalıcı olduğunu söyleyebilirim. Çıkarırken kullandığınız çıkarıcıya ve yönteme göre biraz zorlanabilirsiniz fakat çok fazla uğraştırmayacağına eminim :)
Bu yazımda bu kadar olsun umarım faydalı olabilmişimdir :) Bir sonraki yazıda görüşürüz :*


baybaaayy :)


You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe