Ege Tunca: Yarın ne sürsem? 26 mart 2013

Yarın ne sürsem? 26 mart 2013

/
0 Comments


Merhaba canlarıımm :)) Bugün de bir yarın ne sürsem yazısıyla karşınızdayım :) umarım bu seriyi sevmişsinizdir :)
İlk yazının aldığı okuma oranından sonra paylaşımlara devam etmeye karar verdimm :))
Eveet lafı fazla uzatmadan kullanıcaklarıma geçiyim :))


Öncelikle paylaşmadığımdan dolayı bilmeyen arkadaşlarımız için bir dipnot geçeyim, yarın katılacağımız küçük bir davet- kokteyl arası bir organizasyon olucak. Bu organizasyonun makyajı içinde far kullanmaya karar verdim :)

 Öncelikle göz kapağımın tamamına Too Faced'in Naked eye paletindeki Pink Cheeks rengini uygulayacağım.Sonra kaş kemiğimin bittiği ve göz kapağımın başladığı yer arasına (sanırım orası crease bölgesi oluyor) pillow talk rengini like a virgin ile karıştırarak uygulayacağım ve tekrar Pink Cheeks rengini alarak koyu rengi nötralize edeceğim :)İnanın nedenini bilmiyorum fakat bu makyaja sugarbomb tenimde o kadar hoş durdu ki!

Veee deneyip tastiklemem sonucunda da elmacık kemiklerimden şakaklarımın başlangıcına kadar da Benefitten sugarbomb allığını uygulayacağım.
 Ve dudaklarıma da nude modasının çılgınlar gibi yayıldığı sıralarda Almanya'dan 2-3 euro verip aldığım H&M markalı nude alttonlu şeffaf lipglossumu uyglulayacağım :)
 Rimel olarak ise Too Faced'in setinden çıkan, benefit they re reala oldukça benzeyen minik boy Lash Gasm maskarayı süreceğim.

Alttaki küçük yazıyı ise size kendisi KÜÇÜK ama işlevi BÜYÜK şeklinde çevirmekten de onur duyarım :D

Veeeeeeeee son olaraktaaa aydınlatıcı olarak işlevi, bazlık işlevinden çok daha fazla olan, ve yarın aydınlatıcı olarak kullanacağım ürün olann Essence'in my base isimli bazını kullanacağım :)

Fakat sadece elmacık kemiklerime uygulayacağım aksi halde oldukça simli bir görüntü bırakıyor :(


Eveeett bugünlük yarın ne sürsem postum bu kadar :)) umarım sevmişsinizdir :) şu anda mart favorileri videom editleniyor bakmayı unutmayıın :))

ayrıca bloguma subscribe olmayı, youtubeda egetunca0 ve egetunca2 kanallarına abone olmayı ve biricik arkadaşım http://yagmurpeker.blogspot.com/ a da tıklamayı unutmayıınn :))

Hepinizi çokk seviyorum!!  Bir sonraki post veya videoda görüşürüzz :)

Ç...

çavv diyeceğimi sandınız diimiiiii :)) hayır demeyeceğim. Bu sefeeerrr¡ADİOS AMİGAS!


You may also like

Hiç yorum yok:

Like us on Facebook

Bumerang - Yazarkafe